"...Firmę Bogusław poleciła mi moja znajoma, zadzwoniłam, Pan bardzo sympatyczny, od razu wyjaśnił mi wszystkie niejasności i pytania, temat Wielkiej przeprowadzki i Wielkiego problemu od razu zmalał... :) Umówiłam się za kilka dni. Następnego dnia miałam przywiezione kartony i folie...:) Sama przeprowadzka przebiegła sprawnie i szybko. Widać, że ekipa Bogusława ma wielkie dośwadczenie. Polecam wszystkim. Naprawdę warto przekazać sprawę specjalistą. Dodam, że miałam wiele przedmiotów, meble antyki- i nic nie ucierpiało!!!"

Marta

 

Firma godna naprawdę polecenia. Przed świetami przeprowadzali mi dom w Gliwicach naprawdę mnie nic nie interesowano wszytko spakowali w kartony przewieźli, poukładali i naprawdę w expresowym tempie bo zależało mi na czasie. Koszt usługi w porównaniu z innymi bardzo tani . Jeszcze raz polecam.

Anna

 

"...Korzystam z firmy Bogusław zawsze jak muszę coś większego przewiść, meble, maszyny, a nawet sejf...Zawsze jest tak samo: szybko, sprawnie, bezpiecznie ... Polecam wszystkim!"

Waldek z Gliwic

 

"...Przeprowadzłam się z Gliwic do Tychów. Małe mieszkanko, ale rzeczy mnóstwo... Sama nie wiem, jak mogłam zmieścić tyle rzeczy w jednym małym mieszkanku...:) Bardzo miło wspominam współpracę z ekipą przeprowadzki Bogusław...Pomogli zapakować rzeczy, zabezpieczyli, wnieśli i pomogli rozpakować. Cena bardzo konkurencyjna...jak obdzwoniłam kilka firm wypadli najlepiej. Tyle ile powiedzieli, tyle wzięli...żadnych przykrych niespodzianek...Dodam, że w dzisiejszych czasach jest to naprawdę ważne. Nieraz już naciełam się na oszustów. Ogólnie firma wypada na 5 z plusem.

Kasia Tychy

 

"...Polecam firmę z czystym sumieniem. Rzetelni, fachowcy na 102! Widać, że mają za sobą wiele lat doświadczeń, potrafią przewidzieć wiele rzeczy, podpowiedzieć, przeprowadzka z nimi to pestka. Ważne, że z moich drogocennych przedmiotów nic nie ucierpiało. To dla mnie było bardzo ważne. Sama przeprowadzka zorganizowana szybko i sprawnie. Gdybym sam na własną rękę chiał działać, a taki pomysł był, to tak naprawdę, wyszło by znacznie dłużej, trzeba zapłacić koledze i sąsiadowi, za wynajem samochodu, i tak naprawdę wyjdzie tyle samo, a biorąć pod uwage czas ... Całe szczęście zwróciłem się do specjalistów. Temat przeprowadzki minął szybko i bez stresu."

Zbigniew Gliwice

 

"...dziękuje całej ekipie za profesjonalne podejście do tematu, za sprawną pracę, za pomoc w zabezpieczaniu mebli, za pomoc w rozpakowaniu, za wszystko! Dziękuje Wam :)

żeby wszyscy tak działali..."

Karolina

 

"...Ja przenosiłam z firmą Bogusław moją firmę, z Katowic do Gliwic. Powiem tak, wszystko zajęło trzy dni. Naprawdę byłam pod wrażeniem. Tu pracują specjalisci, warto ich się trzymać. Super!"

Krysia

 

"...Najlepsza firma na śląsku. Dotrzymują terminów, pracują szybko, nie obijają się, pamietajcie, że płacimy najczęściej za godzinę. A do tego panowie uśmiechnięci, sympatyczni, doradzą, podpowiedzą, widać, że zależy im na kliencie. Bardzo polecam.

Piotr

 

"...Nadspodziewanie sprawna i bezbłędnie ekipa, przeprowadzki Katowice - Gliwice godne polecenia, bardzo dziękuję i pozdrawiam."

Mariola z Gliwic

 

"...Szybko, sprawnie i solidnie, zdecydowanie warto, polecamy."

Krystyna i Józef